top of page

Slider ID

SLIDER slīdošo durvju sistēmas – pastāsta daudz par tevi
SLIDER ir augstākā līmeņa slīdošo durvju sistēmu zīmols, kas specializējas izcila dizaina koncepcijās un augstākā līmeņa iekšējo tehnoloģiju ražošanā. SLIDER produkti ir nedaudz līdzīgi jums pašam – izcili un izsmalcināti no ārpuses, efektīvi un izturīgi no iekšpuses.

​Slīdošo durvju sistēmas

SLIDER – piedāvā daudzveidīgas slīdošo durvju sistēmas dažādiem mērķiem, gaumēm un cenu diapazoniem. SLIDER sistēmas iespējams izmantot gan skapjos, gan telpu sadalošās sistēmās. Nozīmīgie modeļi: Modena, Modena Midi, Modena Mini, Fero, Fero Mini, Fero Air. Visus modeļus iespējams savienot gan ar moderna, gan ar klasiska stila interjeriem.

Īpašs dizains

SLIDER dizaina filozofijas galvenās iezīmes ir modernas formas, mūsdienīģas krāsas, šauras līnijas un durvju rāmji minimālisma stilā. Slīdošās sistēmas efektīvā iekšējā darbība ir rūpīgi paslēpta no acīm: neredzama augšējā sliedīte, klusais aizvēršanas mehānisms, izcili durvju riteņi. Katrs elements un katra, pat vissīkākā, sistēmas daļa spēlē nozīmīgu lomu, veidojot mājas interjera izcilības objektu.

slider-id-2_orig.png
trys-v2_orig.png

Kvalitāte

SLIDER katrā solī tiecas uz izcilu kvalitāti. SLIDER dizaineri inovatīvas dizaina koncepcijas attīsta savā uzņēmumā. Visos ražošanas procesos, sākot ar materiālu izvēli un beidzot ar salikšanu, tiek īstenota augsta līmeņa kvalitātes kontrole. Ņemot vērā straujo produktu popularitātes pieaugumu Eiropā, uzņēmums SLIDER ir izstrādājis veiksmīgu un efektīvu vadības sistēmu, lai kontrolētu pasūtījumu plūsmu un atbalstītu partnerus visā kontinentā.

​Uzticība

Mēs, SLIDER darbinieki, ticam pakāpeniskai izaugsmei. Pirms jaunas slīdošo durvju sistēmas ieviešanas Eiropas tirgū tai ir jāpārvar vairāki testēšanas posmi. Dažkārt paiet gadi, līdz izdodas izveidot produktu, kas satricina tirgu un ir nepārspējams gan ārējā izskatā, gan iekšējā funkcionalitātē. Pat tad mēs sākotnēji ieviešam produktu Lietuvas tirgū, rūpīgi novērtējot augstākā līmeņa dizaineru un arhitektu reakciju. Tikai tad, kad produkts ir pārvarējis visus testēšanas posmus, mēs to izplatām starptautiskā līmenī ar ticību, ka SLIDER nosaukums mūžīgi paliks pasaules klases dizaina un funkcionalitātes sinonīms. Tā mēs veidojam uzticībusev un savam produktam. Pašlaik SLIDER ir ievērojama ietekme vairākos Eiropas tirgos, ieskaitot Lielbritāniju, Krieviju, Latviju, Rumāniju un Čehiju. Lūdzu, apskatiet mūsu kontaktinformācijas sadaļu, lai iegūtu vairāk informācijas par sadarbību ar SLIDER!

slider-id-4_orig.png
slider-id-5_orig.png

Mūsdienīgums

SLIDER dizaina risinājumus iedvesmo pārticīgas dzīves koncepcija. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, SLIDER atklāj jaunu dizaina iespēju klāstu. Gan Modena, gan Fero profili demonstrē minimālismu, viegluma sajūtu, neuzkrītošu eleganci un augstākā līmeņa tehnoloģijas skapja iekšpusē. SLIDER slīdošo durvju sistēmas ir patentēti rīki, kas paredzēti cilvēkiem ar inovatīvu, perfekcionisma pieeju interjera dizainam. SLIDER ir paredzēts cilvēkiem, kuri konceptuālu mājas un biroju telpu izveidē pieņem tikai izcilību. Mēs nekad nepadodamies un nenorimstam. Un mēs pārliecināmies, ka SLIDER vienmēr atspoguļo savus klientus – efektīvus un izturīgus iekšienē, bet izsmalcinātus un krāšņus no ārpuses.

bottom of page