top of page
slider-id-2_orig.png

Modena Profils: STILO

Pielietojums
Pielietojums: skapjiem Pildījums
Pildījums: 
18 mm, 4 mm spogulis

Durvju specifikācija

 

  • Maksimālais durvju svars: 55 kg

  • Durvju platums: min. 520 mm - max. 1500 mm

  • Durvju augstums: max. 2900 mm

  • Maksimālā slodze uz veltni: 30 kg

  • Vertikālā pielāgošana: 15mm

  • Iespējams aprīkot ar klusās aizvēršanas sistēmu TA - 80

  • Iespējams noslēpt augšējo sliedi

modena-stilo_orig.png

Patentēta slīdošo durvju sistēma

SLIDER MODENA ir unikāla, Lietuvā patentēta slīdošo durvju sistēma, kas var padarīt skapi par patiesu mājas rotājumu. Šaurs savienojošais profils nodrošina modernu skapja izskatu, savukārt platā savienojumā iestrādātais rokturis nodrošina elastīgu dizainu un ērtas lietošanas iespējas. Jo cilvēki ar spēcīgu un pievilcīgu raksturu izvēlas ekskluzīvus, pievilcīgus dizaina risinājumus. SLIDER MODENA var aprīkot ar divām izcilām rokturu formām, un to iespējams ražot sešās modernās krāsās. Sistēma ir izstrādāta 18 mm biezam aizpildījumam. Durvju izmēri var sasniegt 2900 mm augstumu un 1500 mm platumu, durvis iespējams pielāgot līdz 15 mm.

s1-1_orig.png

​MODENA Hide ir paslēpta augšējā sliedīte un malu stūri

s2-1_orig.png
s3_orig.png

Kā redzams foto, mūsu skapjiem raksturīgs neuzkrītošs dizains. Tas tiek panākts, neizmantojot platus malas profilus, kuri parasti tiek izmantoti standarta skapjiem ar slīdošo durvju sistēmām. Īpaši šauras, neuzkrītošas līnijas veido inovatīvu un elegantu dizainu, kuru iespējams izmantot modernā, minimālistisma stila un klasiskā interjerā.


Šī SLIDER tehnoloģijas iekšējā koncepcija ļauj mums jūsu mājā piedāvāt revolucionārus dizaina risinājumus un rūpīgi paslēpt iekšējās struktūras.


Slēpta augšējā sliedīte. Tā nav likvidēta – tā ir iestrādāta skapja iekšējā virsmā. Tā nav redzama, kad skapis ir aizvērts. SLIDER profili mēbeļu ražotājiem nosaka inovatīvo pieeju telpu interjerā. SLIDER MODENA slīdošo durvju sistēma ir unikāla moderna dizaina koncepcija, kas nodrošina izsmalcinātu skapju izskatu un nepārspējami ērtu funkcionalitāti.

Slīdošās durvis pārklāj skapja malu stūrus. Lai skapja stūru stiprinājumi būtu nemanāmi, tiek izmantoti profili.
EPat 1500 mm durvis ir ļoti stabilas un stingri atbalstītas – to nosaka izcilā SLIDER produktu kvalitātes garantija. Sistēmas kvalitātes garantiju nodrošina ražotājs. Galvenie nosacījumi ir pareiza sistēmas uzstādīšana. Precīzi uzstādīta “MODENA Hide” sistēma jums kalpos ilgus gadus. 

Rokturi

s4_1.png

Krāsa: visas
Izmērs:
170 mm
250 mm

s5_orig.png

Krāsa: visas
Izmērs:
1400 mm

s6_orig.png

Krāsa: visas
Izmērs:
170 mm
250 mm

s7_orig.png

Krāsa: visas
Izmērs:
136 mm

​Revolucionāri dizaina akcenti jūsu skapim

este-2-3d-decor_1_orig.jpg
profilis_orig.png

Šis jaunais 3D elements nodrošina iespēju jūsu skapī ieviest revolucionārus dizaina akcentus.

​Jūs nevarat neņemt vērā šaurus un elegantus savienojošos profilus

Šauri, moderni savienojošie profili uzsver skapja estētisko izskatu un eleganci. Savienojošais profils – šaura horizontāla sloksne, kas redzama foto. Šīs sloksnes parāda skapja stilu, eleganci un ekskluzivitāti.

s10_orig.png

Pieejamie inovatīvie durvju atvēršanas risinājumi

Jūs varat izvēlēties durvju rokturus un uzstādīšanas risinājumus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Frēzēšanai ir jāizmanto īpašs rīks, tāpēc daļa ražotāju nebūs sajūsmā par šādu vajadzību. Tehniski vienkāršāk ir iestrādāt rokturi savienojošajā profilā.

s11_orig.png

Izvēloties SLIDER mehānismu, jūs varat izvēlēties no mūsu moderno krāsu klāsta

MODENA slīdošo durvju sistēmas krāsu palete:

modena-collor_orig.png

Plašs krāsu klāsts nodrošina moderna dizaina koncepcijas.
Piepildiet savus sapņus.

​Rūpīgi paslēpts iekšējais mehānisms

Izcils un izsmalcināts no ārpuses, efektīvs un ērti lietojams iekšienē – tā ir SLIDER slīdošo durvju sistēmas zīmola vispārējā koncepcija. Unikāls, mūsdienīgs dizains, plaša krāsu palete, izcils tehniskais izpildījums.

1_orig.jpg

​Profilā ir iespējams uzstādīt klusinātu durvjuaizvēršanas mehānismu

Pateicoties inovatīvajam vācu kvalitātes aizvēršanas mehānismam “Slidex”, jūsu skapis kļūs vēl izsmalcinātāks un vieglāk lietojams.

s13_1_orig.png

Ļaujiet saviem pircējiem sapņot

Jūs kā tālredzīgs skapju ražotājs vienmēr analizējat tirgu, lai atrastu visaugstākās kvalitātes slīdošo durvju sistēmas Jums ir nepieciešams partneris, kurš var piedāvāt unikālus produktus, un izpildīt klientu vajadzības ikvienā cenu kategorijā. SLIDER slīdošo durvju sistēmas sniedz jums šo iespēju.

bottom of page